Svícny z drahých kamenů

Svícny z drahých kamenů jsou krásným a originálním kusem dekorace do interiéru. Tato kategorie nabízí širokou škálu svícnů vyrobených z různých druhů minerálů, jako je například achát, ametyst, růženín, křišťál a mnoho dalších. Každý svícen je jedinečný svým vzorem a barevností minerálu, což z něj dělá kousek originálního designu.

Svícny z kamenů mohou sloužit jako krásná dekorace do obývacího pokoje, ložnice nebo na jiné místo, kde chcete vytvořit příjemnou atmosféru. Svíčka umístěná do svícnu z minerálů dokáže krásně rozptýlit světlo a vytvořit tak příjemnou a uklidňující atmosféru.

V této kategorii najdete svícny z minerálů ve všech možných tvarech a velikostech. Můžete si vybrat svícen v klasickém tvaru nebo originálním designu, který dodá vašemu interiéru unikátní nádech. Svícen z minerálů může být také skvělým dárkem pro vaše blízké, kteří ocení krásnou dekoraci do svého domova.

2 položek celkem

Cena

149159
1149159
Achátový svícen
od 149 Kč

Dřevěný podstavec na čajovou svíčku a drážkou na achátový plátek - přírodní dřevo nelakované. Možno koupit i s achátovým plátkem náhodného výběru. Achátové plátky velikosti...

819/SAM
3BF16DE9 917A 475D A335 CC516DD7B2F1
159 Kč

Váha svícnu : 0,7-1,2 kg Země původu: Pákistán Solná lampa na čajovou svíčku. Země původu soli je Pákistán.Každý produkt je unikátní liší se tedy váhou a barvou....

813