Kartonové krabičky

Kartonové krabičky jsou ideální pro uchovávání sbírek, každá krabice má víko, tudíž se nedostane prach a nečistoty na minerály.
Další použití krabičky naleznou pro lepší prezentaci vzorků, například na burzách jsou neocenitelným pomocníkem.
Díky kartonovým krabičkám již nebudete muset složitě hledat ke každému vzorku popisky a ušetří vám velké množství času.

Kartonové krabičky na uchovávání minerálů jsou obvykle cenově dostupné a lze je zakoupit v různých velikostech a tvarech, aby vyhovovaly různým velikostem a tvarům minerálů. Mohou být také vhodné pro školy a vzdělávací instituce, které chtějí vystavit různé minerály studentům k prozkoumání. Krabičky jsou také ekologickou volbou, protože jsou vyráběny z recyklovatelného materiálu a mohou být snadno recyklovány po použití.

Kategorie kartonové krabičky na uchovávání minerálů zahrnuje různé druhy krabiček, které jsou vyrobeny z kartonu a slouží k uchovávání a transportování minerálů.

2 položek celkem

Cena

34
134
krabičky
Novinka
od 3 Kč

Kartonové krabičky na minerály jsou úložný systém pro uskladnění sbírky přírodnin, který je tvořen papírovými krabičkami různých velikostí a kartonem (krabicí) s víkem.

87/K7
Papírové krabičky
od 3 Kč

Papírové krabičky dodáváme rozložené a pouze je složíte bez jakéhokoliv lepení a perfektně drží složené. Jsou navrhnuty tak, aby se samovolně neotvíraly. Papírová krabice...

510/30X