Tyč na magnet fishing

Značka: Magnetar
1 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Tyč na magnet fishing  je pro lidi, kteří chtějí jít přímo do vody nebo se chtějí dostat do nepřístupných míst, například u břehu kde je porost a magnet se zde může snadněji zaseknout. Díky tomuto produktu dosáhnete hlouběji ležících předmětů. Tyto hlouběji položené předměty jsou často ve výborném stavu. Je to proto, že předměty přišly do menšího kontaktu s kyslíkem. Pro tuto magnetickou tyč nemusíte být zkušeným lovcem s magnetem. Je tedy vhodný pro každého.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Produkt je dodáván bez magnetu.

Tato extra pevná a extra dlouhá tyč je speciálně vyvinuta společností Magnetar pro magnet fishing. Tyč je vyrobena z hliníku. Díky tomu je magnetická tyč lehká a nekoroduje. Se třemi tyčemi o délce 1 metru máte celkovou délku 3 metry. Sestavte svůj výrobek do 30 sekund a pevně jej přišroubujte k magnetu. Protože je tento výrobek rozdělen na tři části, lze jej snadno přepravovat v autě. Rozložte svůj výrobek za 30 sekund a uložte jej do pevného přenosného pouzdra Magnetar vyrobeného z plátna. Pouzdro je dodávané zdarma. 

  • Délka: 3 x 1 metr
  • Barva: Matně černá
  • Spojení: 8 mm
  • Typ závitu: Vnitřní závit
  • Obal: Pevná plátěná taška
  • Materiál: Hliník
  • Hmotnost: 1,3 kg

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.