Easy 360° Fishing Magnet-280kg

Akce
Značka: Magnetar
1 399 Kč –7 %
The Easy fishingmagnet magnetar round eye
1 399 Kč –7 % 1 299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Revoluční 360° Easy Fishing Magnet má dalekosáhlou všestrannou přitažlivost a je ideální pro děti a začátečníky. Pro Easy Fish Magnet se doporučuje použít ochranný kryt. Bez této ochrany totiž může dojít k poškození při kontaktu tvrdých předmětů s magnetem. Ochranný kryt není standardně součástí dodávky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete zjistit, zda je fishing magnet něco pro vás? Pak je Easy Fishing Magnet od Magnetar vynikající volbou! Tento produkt je známý svou nízkou vrhací hmotností a zároveň silnou magnetickou přitažlivostí. Magnet je ideální pro začínající rybáře magnetů a děti, které chtějí svůj koníček brát vážně. S Easy 360° můžete lovit různé předměty z vody. Například mince, podkovy, kulky, starožitné pistole a mnoho dalších drobných předmětů. Easy Fishing Magnet je nejmenší varianta našich univerzálních rybářských magnetů a má celkovou přitažlivou sílu přibližně 280 kg. I přes malé rozměry je velká šance, že se k magnetu přilepí nějaký předmět. Easy se  vyznačuje vynikajícím poměrem ceny a kvality. Easy Fishing Magnet lze považovat za základní model 360° rybářských magnetů. Stále hledáte silnější model? Pak se podívejte na naše Hardcore, Terror, Beast nebo Barbar. Jedná se také o všestranné modely, které jsou známé nejsilnější magnetickou přitažlivostí. 

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.