Bulldog 500 kg oboustranný magnet

Značka: Magnetar
2 399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Bulldog 500 je oboustranný rybářský magnet s celkovou tažnou silou 500 kg. Vhodné pro začátečníky i pokročilé. Náš Bulldog je vyroben z neodymu a "zakousne se" do všech předmětů. Ocelové pouzdro zabraňuje poškození nárazem. To zajišťuje, že si svůj rybářský magnet můžete užívat po mnoho let. Hledáte odolnou, výkonnou a všestrannou variantu rybářského magnetu? Pak je Bulldog 500 vynikající volbou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechny rybářské magnety Bulldog jsou magnetické z obou stran. Bulldog 500 má celkovou tažnou sílu 500 kg, což činí 250 kg na každou stranu. Díky tomu je magnet dostatečně silný, aby z vody vylovil ty nejunikátnější předměty. Dvě magnetické strany zajistí, že šance na pěkný nález je větší než u jednostranného magnetu.

Oboustranný magnet lze použít několika způsoby. Pokud chcete magnet protáhnout vodou naplocho (což zvyšuje šanci na zachycení), šroub s okem lze namontovat na stranu. Protože oboustranný rybářský magnet má dvě magnetické plochy, bude magnet vždy směřovat ke dnu. Nevýhodou horizontálního magnetického rybolovu je, že magnet může vyvíjet menší sílu na nalezený předmět. Tah je totiž nejúčinnější ve vertikálním směru.

Pokud je vyžadována větší síla, lze šroub s okem namontovat svisle na povrch magnetu - to umožňuje z vody lovit těžší předměty. Různá použití činí magnet multifunkčním v kombinaci s 8mm lanem.

Chtěli byste oboustranný magnet, ale raději byste měli nějakou extra tažnou sílu? Pak se podívejte na Bulldog 800. Jedná se o těžší a silnější variantu s kombinovanou tažnou silou ne menší než 800 kg.

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.