Magnet fishing double impact

Značka: Magnetar
890 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Zdvojnásobte své šance na úlovek při magnetickém rybolovu s double impactem od Magnetaru! S tímto příslušenstvím můžete kombinovat dva rybářské magnety nebo rybářský hák. Magnety nejsou součástí balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Používáte nejen jeden, ale dva magnety pro rybolov pomocí magnetů? Může to znít trochu divně, ale po použití Double Impact budete uvažovat jinak! Tento produkt vám umožňuje používat dva rybářské magnety od Magnetar.

Chcete mít vše najednou? Podívejte se na naše balíčky Double Impact. Jsou dodávány s rybářskými magnety, ochrannými kryty, lanem a dalším příslušenstvím.

Pokud používáte rybářský magnet od Magnetaru, víte, že většinu předmětů z vody bez problémů vytáhnete. Stále však hledáme způsoby, jak zvýšit úlovkový potenciál pro magnetfishing. Zde přichází na řadu Double Impact.

Double Impact je nový nástroj pro magnetfishing. Je to prstenec, který spojuje dvě kovové tyče dohromady. Na tyto tyče lze připevnit rybářské magnety od Magnetaru. Můžete použít nový magnet nebo ten, který již vlastníte.

S Double Impact máte dvojnásobnou šanci něco chytit. Magnetická pole rybářských magnetů se navzájem odpuzují a výrazně zvyšují celkové magnetické pole, což má pozitivní vliv na vaše úlovky. Kromě většího magnetického pole vám tento produkt poskytuje také dva magnety, které spolupracují při získávání ještě větších předmětů z vody, za předpokladu, že připojíte dva rybářské magnety. Snadno tak pokryjete větší plochu ve vodě.

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.