Barbarian 360° Fishing Magnet - 1600kg

Značka: Magnetar
ZDARMAZDARMA 6 499 Kč –7 %
Barbarian magnet 360 Degrees Neodymium
6 499 Kč –7 % 5 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Magnet Barbarian 360° je extrémně velký rybářský magnet speciálně navržený pro profesionální magnetové rybáře. Je to nejvýkonnější všestranný 360° magnet na světě s tažnou silou 3500 lbs/1600 kg! Vyrobený ze 100% čistého neodymu nejvyšší kvality, tento magnet je ještě extrémnější než náš známý Beast magnet. S tímto magnetem zacházejte a skladujte jej s maximální opatrností. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Během rybaření chraňte magnet ochranným krytem. Bez ochranného krytu může dojít k poškození magnetu při nárazu na tvrdé předměty. Ochranný kryt není součástí magnetu.

Pozitivní reakce na naše magnety Hardcore, Terror a Beast nás motivovaly k vývoji nového supermagnetu, BARBARIAN! Tento 100% neodymový magnet je speciálně navržen pro nejpokročilejší profesionální magnetové rybáře. Větší nástupce známého magnetu Beast, Barbarian, má extra velký průměr a kombinovanou tažnou sílu na všech stranách magnetu až 3500 lbs/1600 kg. Protože je magnet tak těžký, ponoří se extra hluboko do bahna, aby se dostal k nejskrytějším a těžko dosažitelným pokladům.

Pozor, toto není žádná dětská hračka! Tento rybářský magnet je tak silný, že jej musíte používat svědomitě. Tento magnet není vhodný pro děti! Magnet má neuvěřitelně silnou magnetickou přitažlivost, a proto bude přitahovat všechny magnetické předměty z dálky. Tento magnet nemá potíže při lovu předmětů, i když jsou předměty kulaté, rezavé nebo leží ponořené v bahně. Při nákupu více silných magnetů doporučujeme používat je v přiměřené vzdálenosti od sebe a skladovat je od sebe.

Rybářský magnet Barbarian má 360° magnetickou tažnou sílu 3500 lbs / 1600 kg. Předměty jsou přitahovány na všechny strany magnetu za jakýchkoli podmínek pod vodou (bláto, bahno, proud, kameny) a o kameny se snadno nezachytí. Tento magnet, navržený pro nejpokročilejšího magnetového rybáře, vyžaduje extrémní péči a ohleduplnost.

Tento těžký magnet je vhodný pouze pro profesionální rybáře s magnety. Vzhledem ke své váze se nedá hodit moc daleko, ale to, co mu chybí na dálku, vynahrazuje ve všech terénech a hloubkách. Jedná se o největší a nejsilnější dostupný rybářský magnet. Dokáže získat všechny poklady jediným hodem: trezory, zbraně, autodíly, skútry, elektrokola a mnoho dalšího.

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.