Classic Fishing Magnet 400 kg

Akce
Značka: Magnetar
1 799 Kč –11 %
Classic 350 1
1 799 Kč –11 % 1 599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Classic Fishing Magnet 400 kg je silný jednostranný rybářský magnet s pouzdrem. Tento magnet je vhodný pro začátečníky i pokročilé uživatele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Classic Fishing Magnet 400 kg je jednostranný neodymový magnet s pouzdrem. Tento produkt je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší magnetové lovce. S tímto magnetem vylovíte z vody malé i velké předměty. Ocelové pouzdro činí tento magnet odolný proti nárazu a nárazu. Hledáte silný magnet za relativně nízkou cenu? Pak je Classic Fishing Magnet 400 kg dobrou volbou!

Classic Fishing Magnet 400 kg je jeden z nejsilnějších jednostranných rybářských magnetů od Magnetaru. Výrobek je chráněn krytem. Tím se zabrání poškození při nárazu a pádu. Tím je také zajištěno, že rybářský magnet je magnetický pouze na dně. Veškerá magnetická síla je tedy soustředěna na jednu stranu. Díky tomu je magnet obzvláště silný. Tak silný, že někdy může být obtížné odstranit předměty z magnetu. Těžké předměty s plochými stranami, jako jsou trezory, automobilové díly a ocelové nosníky, lze z vody odstranit s největší lehkostí. Jiné a menší historické objekty nejsou pro tento rybářský magnet také žádný problém.

V posledních letech je trh zaplaven nekvalitními produkty. Rybářské magnety od jiných dodavatelů často po několika týdnech ztratí svou sílu. Často se jedná o větší magnety, které jsou vyrobeny z méně kvalitního neodymu a jsou nabízeny prostřednictvím klamavých inzerátů. Tyto typy produktů mohou být levné, ale z dlouhodobého hlediska jsou zklamáním.

Magnetar je malý rodinný podnik, který provozují opravdoví nadšenci pro rybolov magnetem. Kvalita je naší nejvyšší prioritou a na produktech to poznáte. Všechny naše rybářské magnety jsou navrženy naším vlastním týmem, aby byla zajištěna kvalita. Hledáte spolehlivý, účinný a kvalitní rybářský magnet? Pak je Magnetar tím pravým místem pro vás!

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.