Classic Fishing Magnet 500 kg

Značka: Magnetar
2 399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Classic Fishing Magnet 500 kg je nejsilnější jednostranný magnet od Magnetaru. Vhodné pro pokročilé lovce s magnetem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Classic Fishing Magnet 500 kg je jednostranný neodymový magnet. Je vhodná pro zkušeného magnetového rybáře, který chce z vody dostat ty nejtěžší předměty. Ocelové pouzdro zabraňuje poškození magnetu. Hledáte velmi silný, spolehlivý a cenově dostupný rybářský magnet? Pak je to skvělá volba!

Classic Fishing Magnet 500 kg obsahuje ocelové pouzdro. To chrání produkt před pádem a poškozením nárazem. To zajišťuje, že tento produkt je magnetický pouze ve spodní části. Veškerá magnetická síla je tedy soustředěna na jednu stranu. Díky tomu je magnet obzvláště silný. Těžké předměty s plochými stranami, jako jsou trezory, dopravní značky a ocelové nosníky, lze z vody odstranit s největší lehkostí. Ani menší historické objekty nejsou pro tento rybářský magnet žádný problém.

Obvykle se používá Classic Fishing Magnet 500 kg s lanem 10 mm. S hmotností 1660 g se jedná o poměrně těžký výrobek. To znamená, že pro každého není snadné dostat magnet do vody na správné místo.

Není tažná síla 500 kg příliš silná? To je logická otázka, která je často kladena. Magnet je velmi silný, ale tažné síly 500 kg je dosaženo pouze za ideálních okolností. To je případ, kdy se magnet dostane do kontaktu s plochým kovovým povrchem o tloušťce přibližně 2 cm, který ještě nemá rez.

Naše neodymové rybářské magnety jsou velmi silné. To způsobuje, že některé předměty jsou k magnetu přitahovány vysokou rychlostí. To přirozeně vede k potenciálně nebezpečným situacím. V některých případech se může mezi magnet a předmět zachytit prst. Zacházejte proto s magnety vždy opatrně a používejte je na vlastní nebezpečí

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.