Classic Fishing Magnet 200 kg

Značka: Magnetar
959 Kč –10 %
FOTO1379
959 Kč –10 % 859 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Classic Fishing Magnet 200 kg je řekněme opravdová klasika. Tento jednostranný rybářský magnet je odolný proti nárazu je vhodný pro děti a začátečníky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Classic Fish Magnet 200 kg je jednostranný neodymový magnet. Tento produkt je vhodný pro děti a začátečníky. Pouzdro zajišťuje, že magnet je odolný proti nárazu. Chcete vylovit z vody množství různých malých předmětů? Pak je tento magnet skvělá volba!

Jednostranný rybářský magnet
Pevné pouzdro chrání tento rybářský magnet před nárazem a poškozením při pádu. To zajišťuje, že tento produkt je magnetický pouze ve spodní části. Veškerá magnetická síla je tedy soustředěna na jednu stranu. Díky tomu může být magnet za správných podmínek velmi silný. S Classic Fishing Magnet 200 kg je možné lovit z vody různé drobné předměty, jako jsou mince, náboje, zbraně a nářadí.

Obvykle se Classic Fishing Magnet 200 kg používá s naším 6mm lanem. Tento rybářský magnet váží pouhých 360 gramů, takže magnet snadno dostanete na požadované místo. 

Magnetická síla v praxi
Tažná síla 200 kg napovídá, že tento rybářský magnet dostane z vody i ty nejtěžší předměty. Může to tak být, ale často tomu tak není. Tažné síly 200 kg lze dosáhnout pouze za ideálních podmínek. To je případ, kdy se magnet dostane do kontaktu s plochým kovovým povrchem o tloušťce přibližně 2 cm, který ještě nemá rez. Šance, že ve vodě najdete předměty, které tyto specifikace obsahují, není většinou příliš velká. 

Naše neodymové rybářské magnety jsou velmi silné. To způsobuje, že některé předměty jsou k magnetu přitahovány vysokou rychlostí. To přirozeně vede k potenciálně nebezpečným situacím. V některých případech se může mezi magnet a předmět zachytit prst. Zacházejte proto s magnety vždy opatrně

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.