Vyhřívaná pracovní vesta Magma

Akce
Značka: Magnetar
ZDARMAZDARMA 2 999 Kč –5 %
MAGMA scaled
2 999 Kč –5 % 2 849 Kč

Zvolte variantu

Jedná se o vyhřívanou pracovní vestu s 3 úrovněmi vyhřívání. Udrží vás v teple, když potřebujete. Extra odolná proti oděru.

Detailní informace

Velikost: S
3-5 dnů
2 999 Kč
2 849 Kč
Velikost: M
3-5 dnů
2 999 Kč
2 849 Kč
Velikost: L
3-5 dnů
2 999 Kč
2 849 Kč
Velikost: XL
3-5 dnů
2 999 Kč
2 849 Kč
Velikost: XXL
3-5 dnů
2 999 Kč
2 849 Kč

Detailní popis produktu

Nejlepší vyhřívaná vesta na pracovní oděvy

Vyhřívaná pracovní vesta? Naše pracovní vesty vás zahřejí i v chladnějších dnech. Tato pracovní vesta má tři nastavení teploty, takže máte vždy příjemnou teplotu. Práce venku v chladnějším dni? Chladný letní večer? Práce ve větru nebo pozdě v noci? Tato pohodlná, větru a voděodolná vyhřívaná pracovní vesta vás udrží v teple. Vyhřívaná pracovní vesta Magma je velká, takže objednejte raději menší velikost!

Informace o produktu Vyhřívaná vesta na pracovní oděvy

Přiložená baterie má velikost mobilního telefonu a v závislosti na nastavení teploty vás udrží v teple až 9 hodin . Pracovní vesta je dodávána s baterií a nabíječkou. Pracovní vesta je vyrobena z větru a vodě odolné bavlny a vnitřní podšívka je vyrobena ze snadno čistitelného nylonového materiálu, který vám poskytuje úplnou svobodu pohybu během vaší práce. S touto vyhřívanou pracovní vestou se nemusíte balit do několika vrstev oblečení, například když pracujete na farmě, jako silničář, ve stavebnictví, jako malíř. Je to pracovní vesta, která nabízí vysoký komfort a naprostou svobodu pohybu.

Vyhřívací zóny vám dodají příjemné teplo přesně v té části horní části těla, kde to potřebujete, na hrudi a zádech. Nízké, střední a vysoké nastavení vám umožní přizpůsobit se prostředí a zůstat v teple po celý den. Poté stačí dobít baterii za 3-4 hodiny a jste připraveni vyrazit.

Naše pracovní vesty jsou vyrobeny z odolného a vysoce kvalitního materiálu, který vás udrží v teple za všech povětrnostních podmínek.

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.