Classic Fishing Magnet 300 kg

Značka: Magnetar
1 349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Classic Fishing Magnet 300 kg umožňuje lov na magnet pro každého. Tento rybářský magnet odolný proti nárazu se snadno používá, a proto je ideální pro začátečníky s magnety.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Classic Fishing Magnet 300 kg je jednostranný neodymový magnet s pouzdrem. Tento produkt je vhodný pro začínající lovce s magnetem, kteří chtějí z vody dostat velké i malé předměty. Ocelové pouzdro zajišťuje odolnost magnetu proti nárazům. Hledáte silný magnet, který je cenově dostupný a může jej používat celá rodina? Pak je tento skvělá volba!

Pevné pouzdro chrání tento rybářský magnet před nárazem a poškozením při pádu. To zajišťuje, že tento produkt je magnetický pouze ve spodní části. Veškerá magnetická síla je tedy soustředěna na jednu stranu. Díky tomu je magnet obzvláště silný. Těžké předměty s plochými stranami, jako jsou trezory, dopravní značky a ocelové nosníky, lze z vody odstranit s největší lehkostí. Ale ani menší historické objekty nejsou pro tento rybářský magnet žádný problém.

Classic Fishing Magnet 300 kg se obvykle používá v kombinaci s 8 mm lanem. 

Tažná síla 300 kg naznačuje, že magnet je velmi silný. To je také případ, ale toho lze dosáhnout pouze za ideálních podmínek. To je případ, kdy se magnet dostane do kontaktu s plochým kovovým povrchem o tloušťce přibližně 2 cm, který ještě nemá rez. Šance, že ve vodě najdete předměty, které tyto specifikace obsahují, není většinou příliš velká.

Naše neodymové rybářské magnety jsou velmi silné. To způsobuje, že některé předměty jsou k magnetu přitahovány vysokou rychlostí. To přirozeně vede k potenciálně nebezpečným situacím. V některých případech se může mezi magnet a předmět zachytit prst. Zacházejte proto s magnety vždy opatrně

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.