Lepidlo na magnet fishing

Tip
Značka: Magnetar
99 Kč –50 %
Borglijm
99 Kč –50 % 49 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Udržujte matice s okem a šrouby s okem, které připevníte k magnetu na jednom místě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše lepidlo na zajišťování rybářských magnetů zajišťuje, že matice s okem a šrouby s okem, které připevníte k magnetu, zůstanou pevně utažené.

Lepidlo na uzamykání rybářských magnetů / uzamykání závitů je vhodné pro všechny kovové závitové spoje. Lepidlo není nezbytně nutné, protože pojistné podložky / pojistné matice dodáváme se všemi magnety. 

Stále si chcete být jisti, že vše drží tak jak má? Pak doporučujeme objednat naše lepidlo na uzamykání rybářských magnetů.

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.