Bulldog 800 kg oboustranný magnet

Značka: Magnetar
ZDARMAZDARMA
bulldog 800 magnetar
3 499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Bulldog 800 je oboustranný rybářský magnet s celkovou tažnou silou 800 kg. Vhodné pro pokročilé lovce s magnetem. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bulldog 800 je nejsilnější dvoustranný rybářský magnet Magnetar. Náš Bulldog je vyroben z neodymu a "zakousne se" do všech předmětů. Díky tomu je vynikajícím nástrojem pro pokročilé magnetové rybáře. Ocelové pouzdro zabraňuje poškození nárazem, takže si můžete svůj rybářský magnet užívat po mnoho let. Hledáte-li odolnou, výkonnou a všestrannou variantu, pak je Bulldog 800 právě pro vás.

Všechny rybářské magnety Bulldog jsou magnetické z obou stran. Bulldog 800 má celkovou tažnou sílu 800 kg, což činí 400 kg na každou stranu. Těžké trezory, autodíly a další předměty nejsou pro tohoto siláka žádný problém. Dvě magnetické strany zajistí, že šance na pěkný nález je větší než u jednostranného magnetu.

Oboustranný magnet lze použít několika způsoby. Pokud chcete magnet protáhnout vodou naplocho (což zvyšuje šanci na zachycení předmětu), šroub s okem můžete namontovat na stranu. Protože oboustranný rybářský magnet má dvě magnetické plochy, bude magnet vždy směřovat ke dnu a případným pokladům. Nevýhodou horizontálního rybolovu je, že magnet může vyvíjet menší sílu na nalezený předmět. Tah je totiž nejúčinnější ve vertikálním směru.

Pokud je vyžadována větší síla, lze šroub s okem namontovat svisle na povrch magnetu. To umožňuje z vody lovit těžší předměty. Různá použití činí magnet multifunkčním v kombinaci s 8mm nebo 10mm lanem.

t multifunkčním v kombinaci s lanem 8 mm nebo 10 mm.

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.