Beast 360° Fishing Magnet - 1400kg

Značka: Magnetar
ZDARMAZDARMA 5 299 Kč –3 %
Beast magnet 360 Degrees Neodymium
5 299 Kč –3 % 5 099 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Náš 360° všestranný rybářský magnet je neuvěřitelně silný a je ideální pro velmi zkušeného rybáře s magnetem. Bestie má neuvěřitelně silnou magnetickou přitažlivost a bude přitahovat všechny magnetické předměty z dálky, i když jsou kulaté, rezavé nebo hluboko ponořené. Tento rybářský magnet je tak silný, že při skladování, přepravě a používání musíte dbát zvýšené opatrnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Během používání chraňte magnet ochranným krytem. Bez ochranného krytu může dojít k poškození magnetu při nárazu na tvrdé předměty. Ochranný kryt není součástí balení magnetu.

Neodymový rybářský magnet The Beast:
Pozitivní reakce na naše magnety Hardcore a Terror nás motivovaly k vývoji nového magnetu - Bestie! The Beast je ještě mocnější než náš Hardcore a Terror magnet, není silný, je silný jako bestie! Rybářský magnet Beast je větším nástupcem známého magnetu Terror. Protože je magnet těžší, zapadá extra hluboko do bahna. To umožňuje magnetu dosáhnout hlouběji a najít hlouběji ukryté předměty.

Jako všestranný rybářský magnet má Beast magnetickou tažnou sílu přibližně 770 lb / 350 kg na každou stranu. Magnet je vyroben ze 100% neodymu - nejsilnějšího permanentně magnetického materiálu ze vzácných zemin. Beast nabízí optimální příležitost k zachycení různě vzdálených kovových předmětů.

Název magnetu mluví za vše - tento magnet je Bestie! Rybářský magnet Beast má 360° magnetickou tažnou sílu 3100 lbs / 1400 kg. Předměty jsou přitahovány na všechny strany magnetu za jakýchkoli podmínek pod vodou (bláto, bahno, proud, kameny) a o kameny se jen tak nezachytí. Tento magnet byl navržený pro pokročilého magnetového rybáře.

The Beast je pro dravé magnetové rybáře, kteří vědí, co dělají. Tento magnet je tak silný, že se pod vodou pohybuje a sám vyhledává předměty. Magnet je tak těžký, že se prodírá blátem a je schopen dosáhnout na některé z nejhlouběji ukrytých, nejstarších objektů. Vylepšete své magnetické rybářské vybavení a najděte ty nejtěžší poklady, jako jsou velké trezory, zbraně, autodíly, skútry, elektrická kola a mnoho dalšího.

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.