Začátečnická sada pro magnet fishing

Novinka
Značka: Magnetar
2 026 Kč –23 %
MAGNETAR STARTER SET GOOGLE
2 026 Kč –23 % 1 559 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Hledáte vhodnou sadu pro začátečníky s magneting fishingem? To je možné se startovacím balíčkem 200 kg od Magnetar. Jste na dobré cestě a máte vše, co potřebujete. Vhodné pro začátečníky a děti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah sady: Magnet 200 kgLano 6mm - 20 metrů, Hák, Lepidlo

Lov s magnetem pro začátečníky? To umožňuje startovací balíček - 200 kg - jednostranný od Magnetaru. Toto balení obsahuje náš jednostranný magnet Classic 200. Navíc je součástí trojhák, lano a zajišťovací lepidlo. Nyní jste tak připraveni téměř na všechny situace. 

Rybářský magnet Classic 200 kg je vynikající magnet pro začátečníky a děti. Díky ocelovému pouzdru je výrobek chráněn proti pádu a poškození nárazem, což je velmi praktické. Tento jednostranný magnet je na jedné straně magnetický. Veškerá magnetická síla se proto soustředí na jednu stranu, která může být za správných okolností poměrně silná.

Tažné síly 200 kg je dosaženo pouze za vhodných podmínek. To je případ, kdy se magnet dostane do kontaktu s plochým kovovým povrchem o tloušťce přibližně 2 cm, který ještě nemá rez. Pravděpodobnost, že se tak stane, není obvykle příliš vysoká. 

Dodávané lano je speciálně navrženo pro magnetfishing. Toto lano obsahuje smyčku a karabinu, takže není nutné dělat obtížné uzly. Ideální pro začátečníky a děti! Startovací balení navíc obsahuje hák, kterým lze z vody odstranit nemagnetické a těžké předměty. Nakonec v balení najdete i lepidlo na pojištění závitů. To udrží matice s okem a šrouby s okem bezpečně připevněné k magnetu.

 

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.