Akční XP sada rýžovacích pánví PREMIUM KIT + pánev BATEA

Akce Novinka Tip
1 790 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Perfektní sada pro rýžování zlata, která je vhodná nejen pro zkušené zlatokopy. Obsahuje všechno nezbytné, co budete potřebovat při rýžování zlata. Modrá barva pánví byla zvolena pro optimální kontrast se zlatem. Zlato je na pánvích opravdu skvěle vidět. Díky kompaktnímu designu se dá celý set naskládat do sebe. Je tak ideální pro přepravu i skladování. Vše je navíc z velmi odolného a lehkého materiálu pro snadnou práci a manipulaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akční XP sada rýžovacích pánví PREMIUM KIT + pánev BATEA

Ideální sada pro rýžovaní zlata určená nejen pro zkušené zlatokopy. Obsahuje to nejdůležitější, co budete při rýžování potřebovat. Nyní ve skvělé akci navíc pánev BATEA v hodnotě 990 Kč součástí setu!

Video zobrazuje správné používání produktů XP pro rýžování zlata:

Pánve na rýžování zlata XP mají k dispozici 4 zóny. Hrubé žlábky pro rychlé odplavení větších kamínků, jemnější žlábky pro dočištění, speciální povrch „hadí kůže" pro nejjemnější částečky zlata a hladký povrch pro výplach. Rychleji a precizněji tak docílíte pro oddělování materiálu v pánvi.

Prvním krokem je samozřejmě použití kátrovacích sít. Síta můžete použít jednotlivě nebo současně. Přesně do sebe zapadnout a skvěle také sedí na pánvi. První síto má otvory o velikosti 10 x 10 mm a druhé o velikosti 5 x 5 mm. Velmi rychle a efektivně se zbavíte větší frakce a do pánve propadne drobná frakce, kterou pak snadno prorýžujete. 

Balení obsahuje:

Vyrobeno z velmi odolného a nárazuvzdorného plastu s UV ochranou pro optimální trvanlivost.

 

Jak už název napovídá, tato značka se zabývá převážně detektory kovů. Jedná se o Francouzskou značku produkující špičkové detektory kovů již od roku 1996. 
Od této značky pro vás nabízíme pánve na rýžování, splavy a další vybavení pro rýžování zlata a jiných minerálů.