Sada pro magnetic fishing Warrior 360°

Značka: Magnetar
ZDARMAZDARMA
MAGNETAR WARRIOR KIT GOOGLE
9 399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Kompletní balení warrior obsahuje vše, co potřebujete pro magnetový rybolov ve dvou lidech, včetně extrémně silných všestranných 360° rybářských magnetů Beast a Terror.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete jít na magnet fishing ve dvou? To je možné s balíčkem warrior. Obsahuje extrémně silné  rybářské magnety Terror Beast . Kromě toho jsou součástí balení dva páry rukavic, dvě lana, zajišťovací lepidlo a dva ochranné kryty na rybářské magnety.

Názvy těchto magnetů mluví za vše, jsou extrémně silné! Náš rybářský magnet Terror má tažnou sílu 1000 kg (4x250 kg) a Beast je ještě silnější s tažnou silou 1400 kg (4x350 kg). Předměty jsou přitahovány na všechny strany, což zvyšuje šanci na úlovek. Oba rybářské magnety nezastaví bahno, proud ani kamenité dno. Tyto produkty jsou navrženy společností Magnetar pro nejzkušenější magnetové rybáře.

The Beast a Terror jsou dva z nejsilnějších produktů, které nabízíme. Tyto všestranné rybářské magnety jsou vyrobeny ze 100% neodymu a mají silnou tažnou sílu 360°. To zajišťuje, že předměty budou přitahovány na všechny strany magnetu, což obvykle vede k většímu počtu úlovků. 

Toto balení obsahuje velmi silné magnety. Je důležité, abyste mezi těmito magnety vždy dodržovali vzdálenost jednoho metru. Jinak to může vést k velmi nebezpečným situacím.

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.