Terror 360° Fishing Magnet - 1000kg

Značka: Magnetar
ZDARMAZDARMA
Terror magnet 360 Degrees Neodymium
3 599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Náš magnet Terror je pro pokročilé a odvážné magnetové rybáře, kteří chtějí ulovit to, co ještě žádný magnetový rybář neulovil. Díky 360° magnetickému poli je tento čistý neodymový magnet extrémně silný s tažnou silou až 2200 lb/1000 kg. Upozornění: Tento magnet není pro slabé povahy!

Detailní informace

Detailní popis produktu

* Během rybolovu chraňte magnet ochranným krytem. Bez ochranného krytu může dojít k poškození magnetu při nárazu na tvrdé předměty. Ochranný kryt není součástí magnetu.

Terror neodymový rybářský magnet
Rybářský magnet Terror jsme vyvinuli po úspěchu našeho rybářského magnetu Hardcore. Magnet Terror nabízí ještě více možností chytání než náš Hardcore magnet s extrémně dalekosáhlou magnetickou tažnou silou až 2200 lbs/1000 kg. To výrazně zvyšuje šanci na ulovení většího a lepšího pokladu. Magnet je také těžší, což umožňuje magnetu ponořit se hlouběji do bahna a dosáhnout skrytých, potopených předmětů. Stejně jako všechny naše magnety je i Terror 100% neodymový rybářský magnet se silnou tažnou silou na všech stranách magnetu.

Název magnetu mluví za vše, tento magnet je velmi silný! Rybářský magnet Terror přichytí všechny předměty z jakékoli strany, skrz bahno a snadno se nezachytí o kameny. Dostatečně těžký na to, aby se ponořil do bahna bahna, dostatečně lehký na to, aby se dal hodit do vody, můžete s tímto magnetem bez problémů házet hodiny v kuse. Ve střední váhové kategorii je vrhací a dokáže se dostat na dno bahnitých kanálů a řek i přes jakýkoli proud vody.

The Terror je pro rybáře, kteří mají zkušenosti. Je ideální pro vyzvedávání lehkých, ale i těžkých pokladů, jako jsou trezory, větší zbraně, autodíly, skútry, ebike.

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.