DOVOLENÁ, objednávky budeme odesílat od pátku 31.5.

Sada pro magnetic fishing Beast 360°

Značka: Magnetar
ZDARMAZDARMA
MAGNETAR LEGEND KIT GOOGLE
5 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Tento kompletní balíček obsahuje vše, co potřebujete pro magnetový rybolov, včetně extrémně silného všestranného rybářského magnetu 360° Beast.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jste pokročilý s magnet fishingem, nebo se pokročilým chcete stát? Pak je pro vás vhodná tato sada. Tento kompletní balíček obsahuje vše, co potřebujete. Obdržíte náš všestranný rybářský magnet 360° Beast , jeden z nejsilnějších rybářských magnetů na světě. Dostanete také  hák, rukavice, 10 mm silné lano, zajišťovací lepidlo a ochranný kryt na magnet. Chcete ještě silnější magnet? Pak se podívejte na Barbara.

 

The Beast je všestranný 360° rybářský magnet. S magnetickým tahem 350 kg na každé straně a celkem 1400 kg se jedná o jeden z nejsilnějších magnetů, které můžete pro magnetový rybolov použít. Výrobek je samozřejmě vyroben ze 100% neodymu, takže máte jistotu vynikající kvality, kterou si můžete užívat po dlouhou dobu.

Bestie je brutálně silná! Tento rybářský magnet ví, jak na sebe bez problémů připevnit předměty a neruší ho bahno, proud ani kamenité dno. Magnet je tak silný, že je vhodný pouze pro zkušené magnetové lovce. Vysoká vlastní hmotnost zajišťuje, že se magnet ponoří hluboko, takže je velká šance, že z vody vylovíte unikátní a staré předměty.

Balení samozřejmě obsahuje víc než jen rybářský magnet. S lanem speciálně vyrobeným pro magnetový rybolov můžete magnet hodit do vody. Lano má smyčku a karabinu, takže není nutné vázat uzel. Nemůžete dostat (nemagnetický) předmět z vody? K tomu pak můžete použít dodávaný hák. Najdete zde také pár rukavic, které chrání vaše ruce, a zajišťovací lepidlo pro připevnění magnetu. Nakonec toto balení obsahuje ochranný kryt pro váš magnet.

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.