Pokročilá sada pro magnet fishing

Značka: Magnetar
ZDARMAZDARMA 2 545 Kč –7 %
MAGNETAR ADVANCED KIT GOOGLE
2 545 Kč –7 % 2 349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Vynikající balíček pro magnetfishing obsahující vše potřebné. Hledáte balíček „vše v jednom“ na Magnet Fishing? Pokročilé balení, 400 kg magnet  obsahuje vše, co na břehu potřebujete. S rybářským magnetem Classic 400 kg, rukavicemi, speciálně navrženým lanem,  hákem a zajišťovacím lepidlem vás během magnetového rybolovu nečeká žádné překvapení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah sady: Magnet 400 kg, Lano 6mm - 20 metrůRukavice XL, Hák, Lepidlo

Classic Fishing Magnet 400 kg je jeden z nejsilnějších jednostranných rybářských magnetů od Magnetaru. Výrobek je chráněn krytem. Tím se zabrání poškození při nárazu a pádu. Tím je také zajištěno, že rybářský magnet je magnetický pouze na dně. Veškerá magnetická síla je tedy soustředěna na jednu stranu. Díky tomu je magnet obzvláště silný. Tak silný, že někdy může být obtížné odstranit předměty z magnetu. Těžké předměty s plochými stranami, jako jsou trezory, automobilové díly a ocelové nosníky, lze z vody odstranit s největší lehkostí. Jiné a menší historické objekty nejsou pro tento rybářský magnet také žádný problém.

Tažné síly 400 kg je dosaženo pouze za vhodných podmínek. To je případ, kdy se magnet dostane do kontaktu s plochým kovovým povrchem o tloušťce přibližně 2 cm, který ještě nemá rez. Pravděpodobnost, že se tak stane, není obvykle příliš vysoká.

Dodávané lano je speciálně navrženo pro magnetfishing. Toto lano obsahuje smyčku a karabinu, takže není nutné dělat obtížné uzly. Balení navíc obsahuje hák, kterým lze z vody odstranit nemagnetické a těžké předměty. Najdete zde i bezpečnostní lepidlo. To udrží matice s okem a šrouby s okem bezpečně připevněné k magnetu. Nakonec vždy používejte k ochraně rukou dodané rukavice.

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.