Dětská sada pro magnet fishing

Značka: Magnetar
1 167 Kč –22 %
MAGNETAR KINDER SET GOOGLE
1 167 Kč –22 % 899 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Magnetický rybolov pro děti? I to je možné s dětskou sadou 110 kg. S jednostranným rybářským magnetem, lanem a spojovacím lepidlem mohou děti od šesti let začít s magneting fishingem pod bedlivým dohledem rodičů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah sady: Magnet 110 kgLano 6mm - 20 metrůLepidlo

Chce vaše dítě vyzkoušet magnet fishing? Pak je dětský balíček vhodný právě pro něj. Toto balení obsahuje magnet, se kterým se mohou zabavit nejen děti. Dětské balení obsahuje náš magnet s tažnou silou 110 kg. Tento magnet je již chráněn ocelovým pouzdrem. Je to dostupný magnet pro malé děti s perfektní odhazovací zátěží. Lano a lepidlo jsou již také zahrnuty v sadě. 

S Classic Fishing Magnet 110 kg získáte rybářský magnet za relativně málo peněz. Jedná se o jednostranný magnet, který je magnetický pouze ve spodní části. Veškerá magnetická síla se proto soustředí na jednu stranu, která může být za správných okolností poměrně silná.

Tažné síly 110 kg je dosaženo pouze za vhodných podmínek. To je případ, kdy se magnet dostane do kontaktu s plochým kovovým povrchem o tloušťce přibližně 2 cm, který ještě nemá rez. Pravděpodobnost, že se tak stane, není obvykle příliš vysoká. 

Ve většině případů není Classic Fishing Magnet 110 kg tak výkonný jako naše ostatní modely. Díky tomu je tento magnet vhodný převážně pro děti nebo vhodný pro lov malých předmětů, jako jsou klíče a mince, z vody. 

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.