Classic Fishing Magnet 110 kg

Akce Novinka
Značka: Magnetar
699 Kč –21 %
FOTO1499 1
699 Kč –21 % 549 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Classic Fishing Magnet 110 kg umožňuje lov pomocí magnetu pro každého! Tento magnet odolný proti nárazu se snadno používá, a proto je ideální hlavně pro děti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Classic Fish Magnet 110 kg je jednostranný neodymový magnet. Jedná se o vhodný malý rybářský magnet pro děti. Je mimořádně vhodný pro odstraňování malých předmětů z vody. Máte loď a chcete najít ztracený předmět? I proto je tento rybářský magnet dobrou volbou.

Jednostranný rybářský magnet pro děti

S Classic Fishing Magnet 110 kg získáte rybářský magnet za relativně málo peněz. Jedná se o jednostranný magnet, který je magnetický pouze ve spodní části. Veškerá magnetická síla se proto soustředí na jednu stranu, která může být za správných okolností poměrně silná.

Tažné síly 110 kg je dosaženo pouze za vhodných podmínek. To je případ, kdy se magnet dostane do kontaktu s plochým kovovým povrchem o tloušťce přibližně 2 cm, který ještě nemá rez. Pravděpodobnost, že se tak stane, není obvykle příliš vysoká. 

Ve většině případů není Classic Fishing Magnet 110 kg tak výkonný jako naše ostatní modely. Díky tomu je tento magnet vhodný pro děti nebo vhodný pro lov malých předmětů, jako jsou klíče a mince, z vody. Tento rybářský magnet váží pouhých 160 g, takže jej děti snadno používají v kombinaci s 6 mm lanem.

Chcete to s magnetfishingem brát vážně? Pak doporučujeme naše silnější modely. Classic Fishing Magnet 300 kg a všestranné 360° magnety Easy a Hardcore jsou vynikající možnosti pro začínající rybáře s magnety, kteří chtějí mít možnost chytit širokou škálu předmětů.

Vysoká kvalita

Všechny rybářské magnety Magnetar jsou vyrobeny z neodymu. Díky tomu si naše rybářské magnety uchovávají svou magnetickou sílu po celá desetiletí. Při správném používání a skladování se po 100 letech ztrácí pouze jedno procento pevnosti. Proto nabízíme nejkvalitnější rybářské magnety na trhu.

V posledních letech je trh zaplaven nekvalitními produkty. Rybářské magnety od jiných dodavatelů často po několika měsících ztratí svou sílu. Často se jedná o větší magnety, které jsou vyrobeny z méně kvalitního neodymu a jsou nabízeny prostřednictvím klamavých inzerátů. Tyto typy produktů mohou být levné, ale z dlouhodobého hlediska jsou zklamáním.

Magnetar je malý rodinný podnik, který provozují opravdoví nadšenci pro rybolov magnetem. Kvalita je naší nejvyšší prioritou a na produktech to poznáte. Všechny naše rybářské magnety jsou navrženy naším vlastním týmem, aby byla zajištěna kvalita. Hledáte spolehlivý, účinný a kvalitní rybářský magnet? Pak je Magnetar tím pravým místem pro vás!

Naše neodymové rybářské magnety jsou velmi silné. To způsobuje, že některé předměty jsou k magnetu přitahovány vysokou rychlostí. To přirozeně vede k potenciálně nebezpečným situacím. V některých případech se může mezi magnet a předmět zachytit prst. Zacházejte proto s magnety vždy opatrně. 

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.