Dětská sada pro magnet fishing 360°

Značka: Magnetar
ZDARMAZDARMA 2 185 Kč –17 %
MAGNETAR EASY PACKAGE GOOGLE
2 185 Kč –17 % 1 799 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Dětská sada pro magnet fishing 360° obsahuje vše, co potřebujete k rybaření na magnet, včetně všestranného magnetu pro rybaření 360° Easy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah sady: Magnet Easy 360°, Kryt na magnetLano 6mm - 20 metrůRukavice L, Lepidlo

Magnetický rybolov pro děti? To je možné s balíčkem Easy od Magnetar. Tato kompletní sada rybářských magnetů obsahuje vše, co potřebujete k vytahování krásných nálezů z vody. Easy má 360° magnetickou tažnou sílu celkem 280 kg. Kromě rybářského magnetu obdržíte ochranný obal, pár rukavic a lano speciálně navržené pro magnet fishing. 

Easy neodymový rybářský magnet je známý svou nízkou vrhací hmotností. Zároveň tento výrobek obsahuje silnou tažnou sílu. Díky tomu je Easy ideální pro začátečníky a děti, které chtějí svůj nový koníček brát vážně. Každá strana tohoto rybářského magnetu je magnetická, takže je velká šance, že z vody vytáhnete kovový předmět.

Tento rybářský magnet je základním modelem našich všestranných 360° magnetů. Každá strana má individuální tah 70 kg, takže celková hmotnost je 280 kg. 

Balení obsahuje více než jen rybářský magnet. S lanem speciálně vyrobeným pro magnet fishing můžete magnet hodit do vody. Lano má smyčku a karabinu, takže není nutné vázat uzel. Najdete zde také pár rukavic, které chrání vaše ruce, a zajišťovací lepidlo pro připevnění magnetu. Nakonec toto balení obsahuje ochranný kryt pro váš magnet. 

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.