Bulldog 500 - sada pro magnet fishing

Značka: Magnetar
ZDARMAZDARMA 2 946 Kč –8 %
MAGNETAR BULLDOG 500 KIT GOOGLE
2 946 Kč –8 % 2 699 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Sada Bulldog 500 kg obsahuje vše, co k magnetovému rybolovu potřebujete, včetně silného oboustranného rybářského magnetu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah sady:

Chcete hned začít s magnet fishingem? To je možné se sadou Bulldog 500. Tento all-in-one balíček obsahuje vše, co potřebujete, takže vás u vody nic nepřekvapí. Oboustranný rybářský magnet Bulldog 500, rukavice, lano rybářského magnetu a zajišťovací lepidlo jsou součástí této kompletní sady.

Všechny rybářské magnety Bulldog jsou magnetické z obou stran. Bulldog má celkovou tažnou sílu 500 kg, což činí 250 kg na každou stranu. Díky tomu je magnet dostatečně silný, aby z vody vylovil ty nejunikátnější předměty. Dvě magnetické strany zajistí, že šance na pěkný nález je větší, než u jednostranného magnetu.

Ve společnosti Magnetar se snažíme o vynikající kvalitu. To se odráží ve skutečnosti, že tažná síla našich magnetů je zachována po několik desetiletí, pokud jsou správně chráněny a skladovány.

Naše neodymové magnety jsou obzvláště silné. To umožňuje, aby byly železné předměty umístěné na krátkou vzdálenost přitahovány k rybářským magnetům vysokou rychlostí. V některých případech se může mezi magnet a předmětem zachytit prst, zacházejte proto s magnety vždy opatrně.

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.