Sada rýžovacích pánví Minelab PRO GOLD

Značka: Minelab
1 450 Kč –13 %
44f20e61dd754a1c670fe7527e58
1 450 Kč –13 % 1 250 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Profesionální sada rýžovacích pánví s příslušenstvím. Minelab PRO GOLD je sada profesionálních pánví a doplňků pro rýžování zlata. Sada obsahuje dvě pánve vynikající kvality a třídič vyrobený z odolného odlehčeného polypropylenu. Jsou odolné vůči UV záření a jsou plovoucí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato sada na rýžování zlata je dokonalým společníkem pro váš dobrodružný zlatokopnický výlet. Tato vysoce kvalitní sada byla speciálně navržena tak, aby vám umožnila efektivně a snadno vyhledávat zlato ve vodních tocích a říčních nánosech.

Hledání zlata může být vzrušující a odměňující, a tato sada rýžovacích pánví vám poskytne všechny nástroje potřebné k tomu, abyste byli úspěšní. Sada obsahuje několik různých velikostí pánví, každá s optimalizovaným designem a tvarováním pro co nejefektivnější separaci zlata od písku, štěrku a jiných materiálů.

Každá pánev je vyrobena z odolného a lehkého materiálu, což zajišťuje snadnou manipulaci a snížení únavy během dlouhých hodin hledání. Ergonomicky tvarované pánve zaručují pohodlný úchop a umožňují pohodlně rýžovat obsah, aniž by se zbytečně ztrácelo zlato.

Sada Minelab PRO GOLD na zlato zahrnuje také praktického průvodce v anglickém jazyce a tipy pro efektivní rýžování, což je zejména pro začátečníky velmi užitečné. Tímto způsobem budete mít ve svých rukou nejen kvalitní nástroje, ale i znalosti potřebné k tomu, abyste získali co nejvíce zlata z vašich nalezišť.

Ať už jste zkušený zlatokop, nebo teprve začínáte s hledáním pokladů, sada rýžovacích pánví Minelab PRO GOLD na zlato vám poskytne všechno, co potřebujete k tomu, abyste se ponořili do světa zdobrodružství a objevili skryté poklady ukryté ve vodních tocích. 

Profesionální sada rýžovacích pánví s příslušenstvím.

Obsah balení:

  • 15” (38 cm) dvou žlábková rýžovací pánev
  • 10” (25 cm) jedno žlábková rýžovací pánev
  • 40 cm třídič/síto
  • Přepravní pouzdro
  • Odsávací lahvička
  • Pipeta
  • Dvojitá lupa (zvětšení 3x a 5x)
  • Dvě ampulky na zlato
  • Magnetický separátor

 

Firma vyrábí produkty pro detektoráře a hledače zlata. Společnost Minelab vznikla v roce 1985. Díky tomu Minelab začal vyrábět v poměrně krátké době vysoce technologicky vyspělé detektory kovů.

Detektory Minelab jsou navrženy pro objevování. Jejich výzkumný a vývojový tým má 50 inženýrů. Díky tomu sjou ruční technologie detekce kovů nejlepší na světě. Je tomu již 35 let a neplánují se tohoto titulu v dohledné době vzdát.

Každý produkt, který nese odznak Minelab, je vyroben robustně a přesně. Pyšní se certifikací ISO 9001 a vyrábí podle vojenských standardů. To je důvod, proč vojenské síly po celém světě důvěřují jejich detektorům. Horníci v Africe díky detektorům této značky objevují zlato, které jim změní život. A hledači pokladů po celém světě používají tyto detektory k odhalování historie, od vzácných relikvií až po staré mince. 

Minelab je divizí společnosti Codan Limited, mezinárodního lídra v inovativních technologických řešeních ve více než 150 zemích. Dealerská síť Minelabu pokrývají celý svět: Austrálie, Evropa, Střední východ, Asie a Amerika. 

S Minelab zjistíte, že výkon je vším.