Pokročilá sada pro magnet fishing Hardcore 360°

Značka: Magnetar
ZDARMAZDARMA 3 994 Kč –13 %
MAGNETAR PRO KIT GOOGLE
3 994 Kč –13 % 3 459 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Náš bestseller. S 360° všestranným Hardcore magnetem, hákem, rukavicemi, lanem a zajišťovacím lepidlem máte vše, co potřebujete pro magnetový rybolov. Balíček je vhodný pro všechny (dospělé) magnetové rybáře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah sady: Hardcore 360°Lano 8mm - 20 metrů, Hák, LepidloRukavice XL, Kryt na magnet

Chcete se okamžitě pustit do magnetfishingu? Tento balíček vše v jednom zajistí, že vás na nábřeží nečeká žádné překvapení. Profi balení obsahuje 360° všestranný magnet Hardcore včetně ochranného krytu, hák, speciálně navržené lano, rukavice a zajišťovací lepidlo.

S naším Hardcore Fishing Magnetem se můžete stát skutečným profesionálem! Název vlastně mluví za vše, protože magnet je velmi silný! Přitahuje předměty ze všech stran a v kombinaci s  8mm lanem jej  nemůže zastavit bláto ani kameny. To z něj dělá vynikající rybářský magnet pro různé cílové skupiny. 

Hardcore je proto jedním z nejprodávanějších rybářských magnetů na trhu. Tento produkt jsme vyrobili ze 100% neodymu. Jedná se o nejmocnější magnety na světě, které si svou přitažlivost udržují po celá desetiletí. V zásadě je jedno, jaké poklady chcete z vody vytáhnout, s Hardcore Fishing Magnetem to bude fungovat!

Hardcore Fishing Magnet je jedním z nejsilnějších produktů, které nabízíme. Tento všestranný rybářský magnet je vyroben ze 100% neodymu a má silnou tažnou sílu 360°. To zajišťuje, že předměty budou přitahovány na všechny strany magnetu, což obvykle vede k většímu počtu úlovků. 

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.