Minelab Třídič 40 cm (síto) pro rýžování zlata

Značka: Minelab
470 Kč –8 %
Minelab
470 Kč –8 % 430 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Profesionální Minelab síto pro rýžování zlata. Minelab Třídič 40 cm - inovativní síto navržené speciálně pro rýžování zlata ale i jiných minerálů jako je například český granát. Tento vysoce výkonný nástroj vám umožní oddělit zlato od nežádoucího materiálu rychle, snadno a s maximální účinností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minelab PRO GOLD Třídič je profesionální síto určené pro hledače zlata. Je vyrobeno z odolného odlehčeného polypropylenu a odolné vůči UV záření. Síto je plovoucí.

Průměr oka šestiúhelník (plástev) 14mm. 

Minelab Třídič 40 cm je vaším nepostradatelným společníkem při rýžování zlata. Důvěřujte profesionálnímu výkonu a kvalitě tohoto síta a objevujte poklady skryté v písku a štěrku s lehkostí a precizností. Učiňte svou těžbu účinnější a získejte víc zlata s Minelab Třídičem 40 cm.

Firma vyrábí produkty pro detektoráře a hledače zlata. Společnost Minelab vznikla v roce 1985. Díky tomu Minelab začal vyrábět v poměrně krátké době vysoce technologicky vyspělé detektory kovů.

Detektory Minelab jsou navrženy pro objevování. Jejich výzkumný a vývojový tým má 50 inženýrů. Díky tomu sjou ruční technologie detekce kovů nejlepší na světě. Je tomu již 35 let a neplánují se tohoto titulu v dohledné době vzdát.

Každý produkt, který nese odznak Minelab, je vyroben robustně a přesně. Pyšní se certifikací ISO 9001 a vyrábí podle vojenských standardů. To je důvod, proč vojenské síly po celém světě důvěřují jejich detektorům. Horníci v Africe díky detektorům této značky objevují zlato, které jim změní život. A hledači pokladů po celém světě používají tyto detektory k odhalování historie, od vzácných relikvií až po staré mince. 

Minelab je divizí společnosti Codan Limited, mezinárodního lídra v inovativních technologických řešeních ve více než 150 zemích. Dealerská síť Minelabu pokrývají celý svět: Austrálie, Evropa, Střední východ, Asie a Amerika. 

S Minelab zjistíte, že výkon je vším.