Hardcore 360° Fishing Magnet-600kg

Značka: Magnetar
2 399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Hardcore - 600 kg - Allround 360° má vynikající poměr ceny a kvality a je v současnosti nejprodávanějším rybářským magnetem. Navrhl Magnetar. Pro Hardcore Fishing Magnet doporučujeme použít ochranný kryt. Bez ochrany totiž může při kontaktu tvrdých předmětů s magnetem dojít k poškození. Ochranný kryt není standardně součástí dodávky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hardcore Neodymium Fishing Magnet je známý svým obrovským 360° magnetickým tahem za rozumnou cenu. Pokud jde o hodnotu za peníze, tento magnet nelze porazit. Přitažlivost 14 cm kolem magnetu zajišťuje, že i těžší předměty lze bez problémů vyjmout z vody. S tímto rybářským magnetem se seznámilo nespočet magnetických rybářů po celém světě.

S naším Hardcore Fishing Magnetem se můžete stát skutečným profesionálem! Název vlastně mluví za vše, protože magnet je velmi silný! Přitahuje předměty ze všech stran a v kombinaci s 8mm lanem jej nemůže porazit bláto ani kameny. Hardcore není příliš těžký, není příliš lehký a lze jej také použít s naším produktem. To z něj dělá vynikající rybářský magnet pro různé cílové skupiny.

Hardcore je proto jedním z nejprodávanějších rybářských magnetů na trhu. Tento produkt jsme vyrobili ze 100% neodymu. Jedná se o nejmocnější magnety na světě, které si svou přitažlivost udržují po celá desetiletí. V zásadě je jedno, jaké poklady chcete z vody vytáhnout, s Hardcore Fishing Magnet by to mělo fungovat!

V průběhu let došlo ke skutečnému vývoji rybářských magnetů. Vše začalo v Magnetaru s produkty Classic, které na jedné straně zaujmou a jsou dostupné dodnes. Následně Magnetar jako první organizace na světě přišla s oboustranným designem. Ty jsou dostupné pod názvem Bulldog. V roce 2016 jsme ve společnosti Magnetar navrhli široce uznávané 360° všestranné rybářské magnety. Jsou vyrobeny ze 100% neodymu, a proto jsou velmi pevné.

Díky tomu se Magnetar stal jedničkou mezi dodavateli rybářských magnetů v Evropě. Naše magnety jsou pečlivě navrženy a vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality. Náš tým nadšených magnetfishingových nadšenců také dělá vše pro to, aby našim zákazníkům co nejlépe pomohl. To znamená, že se naši zákazníci stále vracejí: společně hledají ty nejkrásnější poklady!

Stále hledáte jiný typ? Pak se podívejte na naše další 360° všestranné rybářské magnety. Jsou to Easy, Terror, Beast a Barbarian.

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.