Bulldog 800 kg sada pro magnet fishing

Značka: Magnetar
ZDARMAZDARMA
MAGNETAR BULLDOG 500 KIT GOOGLE
3 699 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Sada Bulldog 800 obsahuje vše, co k magnet fishingu potřebujete, včetně oboustranného rybářského magnetu a šikovného příslušenství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechny rybářské magnety Bulldog jsou magnetické z obou stran. Bulldog 800 má celkovou tažnou sílu 800 kg, což činí 400 kg na každou stranu. Těžké předměty jako trezory, autodíly a dopravní značky nejsou pro tohoto siláka žádný problém. Dvě magnetické strany zajistí, že šance na pěkný nález je větší než u jednostranného magnetu.

Oboustranný magnet lze použít několika způsoby. Magnet je možné vodorovně protáhnout vodou. To provedete namontováním šroubu s okem na boku. Tato technika obvykle zvyšuje šance na pěkný nález. Protože tento rybářský magnet má dvě magnetické strany, magnet bude vždy směřovat ke dnu. Nevýhodou této horizontální metody je, že magnet může vyvíjet menší sílu na přitahovaný předmět. Tažná síla je totiž nejúčinnější ve vertikálním směru.

Tato sada rybářských magnetů obsahuje více než jen oboustranný rybářský magnet Bulldog 800. V sadě dostanete také speciální rybářské magnetové lano o průměru 8 mm. K lanu je také karabina na smyčce, není tedy nutné vázat uzel. Součástí balení je navíc jeden pár přiléhavých a voděodolných rukavic a upevňovací lepidlo na připevnění magnetu.

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.