Vortex Dream Mat - ultralehký splav na rýžování zlata

Značka: Dream Mat
2 890 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Tento splav je vyroben z vysoce odolného ABS plastu, který má černou barvu, která pomáhá snižovat odrazy světla a zvyšovat viditelnost zlata. Splav váží pouhých 0,44 kg, což z něj činí ideálního parťáka na delší cesty. Uprostřed se nachází hliníkové lišty, které umožňují lehký splav ve vodě fixovat pomocí kamenů. Splavy je možné skladat za sebe a vytvořit prodloužený splav dle vaší potřeby.
Splav má po stranách praktické uchopy, pro snadné přenášení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál: ABS plast

Hmotnost: pouze 450 g

Rozměry: 33x54,5 cm

Společnost Prospectors Dream byla založena s cílem pomoci prospektorům najít více zlata za méně práce. Jako výsledek neúnavných inovací a testování se zrodily produkty Dream Mat.

Zakladatelé, Tim a Dave, se spojili, aby přenesli kompletní výrobní proces do vlastních prostor s vyhrazeným zařízením umístěným v jejich domovském státě. Navíc mají skvělé partnerství se společností Gold Rat Engineering, která prodává produkty Dream Mat v Austrálii.

Vždy bylo jejich vizí, že produkty Dream Mat budou větší než oni sami. Nyní, s ohromnou podporou ze strany prospektorské komunity, Prospectors Dream s hrdostí říká, že vytváří firmu č. 1 na světě v oblasti rýžování zlata. Nabízí bezkonkurenční rýžovací splavy na zlato a stojí si za tím s 100% zárukou spokojenosti.