Sada pro magnetic fishing Barbarian 360°

Značka: Magnetar
ZDARMAZDARMA
MAGNETAR SAVAGE KIT GOOGLE
7 559 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.3.2024

Kompletní balení obsahuje vše, co potřebujete pro lov s magnetem, včetně extrémně silného všestranného rybářského magnetu 360° Barbarian.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jste zkušený lovec s magnetem a chcete mít ten nejlepší materiál? Pak je divoký balíček to pravé pro vás! Tato kompletní sada rybářských magnetů obsahuje vše, co potřebujete. Ústředním bodem balení je Barbarian, nejsilnější rybářský magnet v Evropě. Dostanete také hák, rukavice, 10 mm silné lano, zajišťovací lepidlo a ochranný kryt na magnet.

Barbarian je všestranný 360° rybářský magnet. S magnetickou tažnou silou 400 kg na každou stranu a celkovou hmotností 1600 kg se jedná o jeden z nejsilnějších rybářských magnetů pro magnetový lov. Výrobek je samozřejmě vyroben ze 100% neodymu, takže máte jistotu vynikající kvality, kterou si můžete užívat po dlouhou dobu.

 Barbarian je náš nejtěžší a nejsilnější magnet. Vysoká hmotnost 2400 gramů zajišťuje, že se magnet ponoří daleko do vody a bahna. To vám umožní získat ty  nejunikátnější předměty, které byly ve vodě léta. Vysoká hmotnost však znamená, že magnet není vhodný pro každého.

Rybářský magnet Barbarian je jedním z nejsilnějších produktů, které nabízíme. Tento všestranný rybářský magnet je vyroben ze 100% neodymu a má silnou tažnou sílu 360°. To zajišťuje, že předměty budou přitahovány na všechny strany magnetu, což obvykle vede k většímu počtu úlovků. To odlišuje všestranné rybářské magnety od klasických produktů, které jsou silné pouze na jedné straně. 

Balení  obsahuje více než jen rybářský magnet. S lanem speciálně vyrobeným pro magnetový rybolov můžete magnet hodit do vody. Lano má smyčku a karabinu, takže není nutné vázat uzel. Nemůžete dostat (nemagnetický) předmět z vody? K tomu pak můžete použít dodávaný hák. Najdete zde také pár rukavic, které chrání vaše ruce, a zajišťovací lepidlo pro připevnění magnetu. Nakonec toto balení obsahuje ochranný kryt pro váš magnet. 

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.