MegaCube 2700 kg - 360° sada pro magnet fishing

Novinka
Značka: Magnetar
ZDARMAZDARMA
obrázek 2024 05 26 175304246
8 749 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Rybářský magnet MegaCube. Magnet fishing s 6x větší silou. 

Nejsilnější magnet na světě je dodáván kompletní v profesionálním kufříku s lanem a rukavicemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MegaCube je nejsilnější rybářský magnet na světě! Díky 6 magnetickým kontaktním plochám o  450 kg / 1000 lb máte nejlepší šanci na úlovek. Náš krychlový rybářský magnet je nejlepší volbou pro profesionální magnet fishing. 

MegaCube je magnetický ze šesti stran. To je více než u kruhových rybářských magnetů a vytváří výrazně větší magnetické pole. Šest rovných ploch poskytuje větší přilnavost než kulaté magnety. To zvyšuje šanci na vytažení předmětů, jako jsou například trezory.
Na rozdíl od jiných neodymových rybářských magnetů je tento blokový magnet 100% chráněn. Kromě toho si tento rybářský magnet zachovává 100 % své tažné síly. Přitažlivá vzdálenost je impozantních 22,5 cm, což je výrazně více než u jiných rybářských magnetů. Dorazí již kompletně sestaven, slepen a zajištěn. MegaCube je připraven k okamžitému použití. MegaCube se dodává s robustním pouzdrem, 10mm lanem a rukavicemi.

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.