Cube 1350kg - 360° Blockmagnet magnet fishing

Novinka
Značka: Magnetar
5 299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Objevte revoluční Cube. Tento blokový magnet je jedním z nejsilnějších rybářských magnetů na světě a je dodáván v kompletním balení s profesionálním pouzdrem, lanem a rukavicemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cube je jedním z nejsilnějších rybářských magnetů na světě. Se šesti výkonnými magnetickými kontaktními plochami máte největší šanci na úlovek. Náš blokový magnet je vynikající volbou pro profesionální magnet fishing. Chcete ještě více síly? Pak se podívejte na MegaCube.

Cube je magnetický na všech šesti stranách. To je více než u KRUHOVÝCH fishing magnetů a výsledkem je výrazně větší magnetické pole. Šest rovných ploch poskytuje větší přilnavost než KRUHOVÉ magnety. To zvyšuje pravděpodobnost vytažení předmětů, jako jsou například trezory z vody.
Na rozdíl od jiných neodymových rybářských magnetů je tento blokový magnet 100% chráněn. Navíc si zachovává 100% své tažné síly.
Přitažlivá vzdálenost je působivých 17 cm, což je podstatně více než u jiných magnetů. 
Tento magnet je dodán kompletně sestaven, slepen a zajištěn. Cube je připraven k okamžitému použití. Je také dodán s robustním pouzdrem, 10mm lanem a rukavicemi XL.

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.