Vyhřívaná mikina s kapucí Etna

Akce
Značka: Magnetar
ZDARMAZDARMA 3 599 Kč –5 %
ETNA scaled
3 599 Kč –5 % 3 399 Kč

Zvolte variantu

Jedná se o vyhřívanou mikina s 3 úrovněmi vyhřívání. Udrží vás v teple, kdykoliv potřebujete.

Detailní informace

Velikost: S
3-5 dnů
3 599 Kč
3 399 Kč
Velikost: M
3-5 dnů
3 599 Kč
3 399 Kč
Velikost: L
3-5 dnů
3 599 Kč
3 399 Kč
Velikost: XL
3-5 dnů
3 599 Kč
3 399 Kč
Velikost: XXL
3-5 dnů
3 599 Kč
3 399 Kč

Detailní popis produktu

 

Nejlepší vyhřívaná mikina s kapucí

Vyhřívaná mikina? Naše vyhřívané mikiny s kapucí vás udrží v teple i v chladnějších dnech. Tato bateriově vyhřívaná mikina s kapucí má tři nastavení teploty, takže máte vždy příjemnou teplotu. Práce venku v chladnějším dni? Chladný letní večer? Nebo si jen tak odpočinout na gauči? Tato pohodlná, větru a voděodolná vyhřívaná mikina s kapucí vás udrží v teple.Informace o produktu Vyhřívaná mikina s kapucí

 

Přiložená baterie má velikost mobilního telefonu a dokáže vás udržet v teple až 10 hodin v závislosti na nastavení teploty. Mikina je dodávána s baterií a nabíječkou . Tato mikina s kapucí je vyrobena z odolné směsi bavlny a polyesteru a má uvnitř extra měkkou podšívku z polar fleecu. Vyhřívaná vesta je vhodná do pračky dle popisu, jen nezapomeňte nejprve vyjmout baterii.

 

 

Vyhřívací zóny vám dodají příjemné teplo přesně v té části horní části těla, kde to potřebujete, na hrudi a zádech. Mikina se také doporučuje, pokud vás bolí záda. Nízké, střední a vysoké nastavení vám umožní přizpůsobit se prostředí a zůstat v teple po celý den. Poté stačí dobít baterii za 3-4 hodiny a jste připraveni vyrazit.

Výběr velikosti:

Všechny rozměry v tabulce výše jsou uváděny v centimetrech.

  • Naše vyhřívané mikiny s kapucí jsou vyrobeny z odolného a vysoce kvalitního materiálu, který vás udrží v teple za všech povětrnostních podmínek.

  • Materiál: Odolná směs bavlny/polyesteru a měkká podšívka polar fleece
  • Tepelné zóny: 3 tepelné zóny. 2 na hrudi a velká zóna na zádech
  • Baterie: 7,4 V, 6700 Lithium Ion
  • Lze prát v pračce: Ano, po vyjmutí baterie lze prát v pračce

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.