DOVOLENÁ, objednávky budeme odesílat od pátku 31.5.

Paleontologické kladivo Estwing (Big Face)

Značka: Estwing
ZDARMAZDARMA
E6 22BL
2 599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Pokud jste vášnivý paleontolog nebo nadšený sběratel zkamenělin, pak Paleontologické kladivo Estwing (Big Face) je vaším nejlepším nástrojem pro objevování ztraceného světa minulosti. Toto kladivo je vyrobeno s nejvyšší precizností a péčí o kvalitu od renomované značky Estwing, která je synonymem pro odolnost a spolehlivost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paleontologické kladivo Estwing (Big Face) vyniká svou výjimečnou sílou a vyvážeností. Je vyrobeno z jednoho kusu tvrdé oceli, což zaručuje jeho pevnost a odolnost v extrémních podmínkách. Jeho robustní konstrukce umožňuje snadnou a efektivní práci při sběru zkamenělin.

Paleontologické kladivo Estwing (Big Face) je vybaveno také ergonomickou gumovou rukojetí, která poskytuje pohodlí a pevný úchop během dlouhých paleontologických výzkumů. Rukojeť absorbuje otřesy a vibrace, čímž minimalizuje únavu a napětí při opakovaném používání.

Nezáleží, zda jste amatérský paleontolog, profesionál nebo jen nadšenec do zkamenělin, Paleontologické kladivo Estwing (Big Face) je investicí, která vám poskytne dlouholetou spolehlivost a výkon. Připravte se na dobrodružství, objevování a zachycování minulosti s tímto úžasným nástrojem od Estwing.

Velikost hlavy: 25 x 25 mm
Hmotnost hlavy: 615 gramů
Celková hmotnost: 860 gramů
Celková délka: 300 mm

 

Jedná se o populární Americkou značku vyrábějící to nejkvalitnější vybavení pro sběratele minerálů. Tato značka působící na trhu od roku 1923. Výrobní závod Estwing se nachází ve městě Rockford na severu státu Illinois - asi 90 mil severozápadně od Chicaga. Produktové řady Estwing se prodávají v předních železářstvích a maloobchodech po celých Spojených státech, Kanadě a v mnoha zemích po celém světě. Jejich kladiva a sekery jsou kované z jednoho kusu Americké oceli, aby vydržely po celý život.