Oživlé sopky České republiky

265 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Pozůstatky sopečné činnosti vytvářejí v krajině severní poloviny našeho území charakteristické malebné kopečky. V současné době poklidný vzhled těchto kopců však skrývá mnohdy bouřlivou minulost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylo by nadlidským úkolem spočítat všechny jednotlivé kopečky, které jsou výsledkem vulkanické aktivity, která u nás probíhala posledních 70 milionů let. Někoho pak možná překvapí, že k posledním sopečným výbuchům u nás došlo před méně než půl milionem let. Je to už několik let, co vyšla kniha za Sopkami po Čechách, která byla takovým průvodcem do kapsy po mnoha zajímavých sopkách Čech. Kniha, která se Vám teď dostává do ruky má poněkud jiné ambice.
Vybrali jsme 15 zajímavých sopek, které Vám představíme z různých pohledů a perspektiv, mnohdy možná překvapivých.
Letecké a mikroskopické snímky jsou zde doplněné o rozšířenou realitu a animace, které dávají tištěné knize nové rozměry. Kniha najednou dokáže zobrazovat trojrozměrné předměty a umožní Vám cestovat v čase. Knihu můžete číst a prohlížet si ji jen tak, nebo s chytrým telefonem v ruce. Pak stačí nainstalovat čtečku QR-kódů a ta se Vám stane branou do světa rozžhavené lávy a mohutných výbuchů.
Přeji krásné zážitky s knihou, která ukazuje první várku krásných sopek Čech a Moravy