DOVOLENÁ, objednávky budeme odesílat od pátku 31.5.

Geologické kladivo ESTWING s prodlouženou rukojetí

Značka: Estwing
ZDARMAZDARMA
E3 23LP 01 1024x488
2 499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Geologické kladivo ESTWING s prodlouženou rukojetí: Výkonnostní nástroj pro profesionální geology a sběratele minerálů

Pokud jste profesionální geolog, sběratel minerálů nebo vášnivý nadšenec do přírody, pak víte, že kvalitní geologické kladivo je nezbytným nástrojem pro váš každodenní sběr vzorků. A právě v tomto okamžiku nastupuje na scénu Geologické kladivo ESTWING s prodlouženou rukojetí, které představuje dokonalou kombinaci trvanlivosti, preciznosti a pohodlí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ: E3-23LP

Velikost hlavy: 17 x 19 mm
Hmotnost hlavy: 620 gramů
Celková hmotnost: 1000 gramů
Celková délka: 420 mm

 

Jednou z klíčových vlastností tohoto kladiva je jeho prodloužená rukojeť, která poskytuje vylepšenou ergonomii a zároveň snižuje únavu při dlouhodobém používání. Zhotovené z vysoce kvalitní oceli a dlouhodobě odolné pryži, rukojeť kladiva je navržena tak, aby poskytovala pevný a pohodlný úchop a současně minimalizovala otřesy při práci. Díky tomu můžete být efektivnější a soustředit se na samotnou práci a ne na nepohodlí spojené s nástrojem.

Dalším významným prvkem je tvar a konstrukce hlavy kladiva. Hlava je vyrobena z tvrdé oceli. Geologické kladivo ESTWING s prodlouženou rukojetí je také vynikající svou odolností. Tento nástroj je vyroben s využitím nejmodernějších technologií a zajišťuje vysokou odolnost proti opotřebení a poškrábání. To znamená, že vám poslouží po mnoho let intenzivního používání, aniž by utrpěla jeho kvalita nebo výkon.

Kromě toho se Geologické kladivo ESTWING může pochlubit také svým elegantním designem. Stylové a moderní provedení dodává tomuto nástroji výjimečný vzhled, který jistě upoutá pozornost kolegů.

Zkrátka, Geologické kladivo ESTWING s prodlouženou rukojetí je spolehlivým a výkonným partnerem pro každého, kdo se věnuje geologii, sbírání minerálů. Investice do tohoto kvalitního nástroje se vám mnohonásobně vrátí.

 
 

Jedná se o populární Americkou značku vyrábějící to nejkvalitnější vybavení pro sběratele minerálů. Tato značka působící na trhu od roku 1923. Výrobní závod Estwing se nachází ve městě Rockford na severu státu Illinois - asi 90 mil severozápadně od Chicaga. Produktové řady Estwing se prodávají v předních železářstvích a maloobchodech po celých Spojených státech, Kanadě a v mnoha zemích po celém světě. Jejich kladiva a sekery jsou kované z jednoho kusu Americké oceli, aby vydržely po celý život.