Geologické kladívko ESTWING s prodlouženou špicí a koženou rukojetí

Značka: Estwing
ZDARMAZDARMA
E13P 01 1024x508
2 199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Neztrácejte čas s nekvalitními kladívkami, která vás brzdí. Důvěřujte ESTWINGu - ikonické značce s více než 100letou tradicí, která je volbou profesionálů po celém světě. Geologické kladívko ESTWING s prodlouženou špicí a koženou rukojetí - váš klíč k nekonečným mineralogickým objevům!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ: E13P

Velikost hlavy: 15 x 16 mm
Hmotnost hlavy: 365 gramů
Celková hmotnost: 755 gramů
Celková délka: 320 mm

Zapomeňte na únavné ruce a neohrabané kladívka, která brzdí váš pokrok. Naše revoluční rukojeť nabízí ergonomii na nejvyšší úrovni, což vám umožňuje pracovat po dlouhé hodiny bez nepohodlí a zbytečného stresu. Díky kožené rukojeti získáte nejen skvělý úchop, ale i výrazně snížené otřesy, čímž chráníte své klouby a dlaně při každém úderu.

Špice je ideální pro lehké lámání a odlupování skal. Tým odborníků pečlivě vybírá každý materiál a zdokonaluje každý detail. Geologické kladívko ESTWING vyniká svou odolností a trvanlivostí, takže vás nikdy nenechá na holičkách ani v nejnáročnějších terénech. Věřte nám, že toto kladívko bude věrným společníkem po celou vaši geologickou kariéru.

Vydejte se na svou největší geologickou výpravu dosud s Geologickým kladívkem ESTWING s prodlouženou špicí a koženou rukojetí. Ponořte se do světa fascinujících hornin, zkoumejte neznámá místa a objevujte vzácné minerály s nástrojem, který se stane vaším nejbližším spojencem.

Jedná se o populární Americkou značku vyrábějící to nejkvalitnější vybavení pro sběratele minerálů. Tato značka působící na trhu od roku 1923. Výrobní závod Estwing se nachází ve městě Rockford na severu státu Illinois - asi 90 mil severozápadně od Chicaga. Produktové řady Estwing se prodávají v předních železářstvích a maloobchodech po celých Spojených státech, Kanadě a v mnoha zemích po celém světě. Jejich kladiva a sekery jsou kované z jednoho kusu Americké oceli, aby vydržely po celý život.