Geologické kladívko Estwing s koženou rukojetí

Značka: Estwing
ZDARMAZDARMA
E30 01
2 499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.3.2024

Geologická kladiva Estwing jsou volbou číslo 1 u geologů a paleontologů po celém světě. Tyto nástroje americké výroby jsou plně kované z jednoho kusu, což z nich činí nejsilnější dostupné geologické nástroje s nejdelší životností. Toto geologické kladivo se vyznačuje naší světoznámou rukojetí z pravé kůže. Naše rukojeti nabízejí pohodlí i odolnost a jsou navrženy tak, aby vydržely i ty nejdrsnější podmínky. Produkty Estwing jsou  vyráběny v Rockfordu, Illinois.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ: E30

Velikost hlavy kladiva: 17 x 19 mm
Hmotnost hlavy kladiva: 615 gramů
Celková hmotnost: 875 gramů
Celková délka: 320 mm

Jednou z nejvýraznějších vlastností tohoto kladívka je jeho kvalitní kožená rukojeť. Kožená povrchová úprava zaručuje pevný a pohodlný úchop, který vám umožní efektivně pracovat po celý den bez únavy. Rukojeť také dobře tlumí vibrace a poskytuje vám stabilní a přesnou kontrolu při kladivových úderech.

Estwing geologické kladívko je vyrobeno z vysokokvalitní oceli, která je odolná vůči opotřebení a zajišťuje dlouhou životnost nástroje. Jeho robustní konstrukce zajišťuje pevnost a odolnost i při náročném používání v terénu. Navíc, díky speciálnímu designu kladívka, se energie přenáší přímo na cíl, což zvyšuje účinnost a snižuje namáhání vašich rukou.

Estwing je renomovanou značkou s dlouholetou tradicí a garantujeme vám kvalitu, spolehlivost a výkon.

Pokud jste vášnivý geolog nebo sběratel minerálů, geologické kladívko Estwing s koženou rukojetí je pro vás nezbytným nástrojem. Přidejte ho do svého arzenálu a zažijte dokonalou kombinaci síly, komfortu.

 

Jedná se o populární Americkou značku vyrábějící to nejkvalitnější vybavení pro sběratele minerálů. Tato značka působící na trhu od roku 1923. Výrobní závod Estwing se nachází ve městě Rockford na severu státu Illinois - asi 90 mil severozápadně od Chicaga. Produktové řady Estwing se prodávají v předních železářstvích a maloobchodech po celých Spojených státech, Kanadě a v mnoha zemích po celém světě. Jejich kladiva a sekery jsou kované z jednoho kusu Americké oceli, aby vydržely po celý život.