DOVOLENÁ, objednávky budeme odesílat od pátku 31.5.

Estwing nylonové pouzdro pro paleontologická kladiva

Značka: Estwing
499 Kč –10 %
Paleontologické pouzdro
499 Kč –10 % 449 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Estwing nylonové pouzdro pro paleontologická kladiva je praktický a odolný doplněk pro každého geologa nebo sběratele minerálů. Vaše paleontologické kladivo bude chráněno před ztrátou při náročných terénních podmínkách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pouzdro je vyrobeno z odolného nylonového materiálu, který je odolný proti vodě a oděru. Pouzdro je navrženo tak, aby se přizpůsobilo různým velikostem paleontologických kladiv, což zajišťuje, že se pouzdro hodí pro většinu kladiv na trhu. Dále je pouzdro vybaveno poutkem pro uchycení na pásek nebo batoh, což umožňuje snadné přenášení vašeho paleontologického kladiva a možnost volných rukou pro jiné aktivity.

Jedná se o populární Americkou značku vyrábějící to nejkvalitnější vybavení pro sběratele minerálů. Tato značka působící na trhu od roku 1923. Výrobní závod Estwing se nachází ve městě Rockford na severu státu Illinois - asi 90 mil severozápadně od Chicaga. Produktové řady Estwing se prodávají v předních železářstvích a maloobchodech po celých Spojených státech, Kanadě a v mnoha zemích po celém světě. Jejich kladiva a sekery jsou kované z jednoho kusu Americké oceli, aby vydržely po celý život.