Baterie pro vyhřívané oblečení Magnetar

Značka: Magnetar
1 229 Kč
3-5 dnů

Výkonná 6700 mAh power banka s 7,4V Li-Ion baterií, která slouží jako baterie pro oblečení Magnetar Heat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechny produkty od Magnetar Heat jsou standardně dodávány s power bankou. S touto baterií pro vyhřívané oblečení můžete zahřát bundy, mikiny a vesty. Na základě populární poptávky lze tento produkt nyní zakoupit i samostatně. To zvyšuje odolnost našeho sortimentu a umožňuje vám užívat si příjemné teplo po ještě delší dobu.

Baterie pro vyhřívané oblečení od Magnetar Heat je powerbanka. Tato powerbanka má kapacitu 6700 mAh. Díky tomu mohou produkty v této řadě poskytovat teplo až devět hodin. Přesná doba trvání závisí na zvoleném nastavení tepla. Čím vyšší je nastavení, tím rychleji se spotřebovává kapacita.

Tento produkt je vybaven výkonnou 7,4V Li-Ion baterií. S touto baterií lze oblečení od Magnetar Heat zahřát rychleji a efektivněji než se standardní 5V Li-Ion baterií.

Všestranná baterie pro vyhřívané oblečení

Powerbanka Magnetar Heat je všestranná. Zákazníci tento produkt používají nejen k ohřevu oblečení, ale také k nabíjení smartphonu, tabletu nebo jiných elektronických zařízení. To umožňují různé možnosti výstupu. Powerbanka má výstupy USB, DC 4.0 a USB-C. To vám umožní používat jej s nejmodernějším vybavením.

Oblečení Magnetar Heat

Oblečení Magnetar Heat vás udrží v teple v chladných dnech. Všechny naše produkty splňují normy CE (Conformité Européenne). To znamená bezpečný výrobek, který splňuje požadavky evropských směrnic. 

  • Kapacita6700 mAh
  • Používání až devět hodin na plnou baterii
  • Výstup usb, usb-c a DC 4.0

Jedná se o rodinnou firmu která již více jak 10 let prodává rybářské magnety lidem, kteří milují tento koníček stejně jako oni.

Zakladatel Reinout Volkers od svých 16 let vždy miloval magneting fishing. Během studií v oboru Small Business & Retail Management založil Magnetar v kůlně svých rodičů se snem přeměnit svou vášeň ve svou profesi. Tím, že nabízí firma Magnetar ty nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu, jeho podnikání prodalo přes 20 000 magnetů ve více než 50 zemích s místními prodejci po celém světě. Magnetar je předním dodavatelem rybářských magnetů v Evropě.

Magnetar začal s cílem poskytovat vášnivým hledačům ty nejkvalitnější rybářské magnety, příslušenství a služby. Firma Magnetar o sobě říka:
Chceme, abyste měli s našimi produkty ty nejlepší zkušenosti, a proto jsme strávili roky inovací, navrhováním a výrobou výkonných, silných 360º  magnetů. Jsme vášnivý a oddaný tým, kteří milují magnet fishing. Jsme nadšeni, že slyšíme od našich zákazníků o tom, co našli s magnety Magnetar.